2020

30.12 Festival 150g (Vittoria) Dosis 

19.12  Casa del Rellotge Dosis 

08.11 Bucles (Valencia) Dosis
    .08 EIMA espai de creació (Mallorca) residencia #yosoloqueríabailar
04.11 Quinzena de dança de Almada Internationa dance Festival (Portugal) #Yosoloqueríabailar
28.10 / 05.11 Quinzena de dança de Almada (Portugal) Residencia artística + working progress BALL -ROOM
12.09 Jardí Màgic (Mallorca) Dosis + All inclusive
04.09 Palma amb la dansa (Mallorca) Galejar
23.08 Fem Dansa (Sant Pere de Riudebitlles) Dosis + All Inclusve
21.08 Puxkak Dantza emanaldia (Navarra) Dosis colaboració LED SILHOUTTE

12.03 Galejar 20' (C.C La Barceloneta) Galejar

07.03 DONA'M (Castello) Dosis + All inclusive

29. 02 Consolat del Mar (Mallorca)Dosis  

01/03  Residència Artística (C.C Albareda)  Yo solo quería bailar nova producció

2019

20/21.12 Galejar Teatre SAT

     .10 Residència Artística Yo solo quería bailar nova producció

05.10  Quinzena de dança de Almada Internationa dance Festival (Portugal) All inclusive

03.10 FiraB  (Mallorca) Galejar  Estrena a Mallorca

    .09 Residència Tècnica Teatre del Mar (Mallorca) Galejar

13.09 DantzaHirian (País Basc) All- Inclusive

29.08 Festival Internationa InEurOFF (Roma) All inclusive

10.08 ArrelArt Sóller (Mallorca) Dosis

09.08 Mallorca Literària (Can Gelabert - Mallorca) Site specific Galejar

18.07 Cuadernos Escenicos (Garachico – Tenerife) All inclusive + Dosis

12.07 Festival Corpoaterra (Ourense) All inclusive

28.06 Festival Trayectos (Saragossa) All inclusive

02.06 Fancyl Urbal (Salamanca) Dosis

19.05 Centre Cívic la Casa Groga (Barcelona) All Inclusive

    .05 Residència Centre Cívic la Barceloneta Galejar

05.05 Palma amb la dansa (Mallorca) All-Inclusive

29.04 Palma amb la dansa (Mallorca) All- Inclusive

28.04 Sismògraf (Olot) All – Inclusive

29.03 GirosCòpica (Valencia) Dosis

24.03 Quinzena Metropolitaba (Corenellà) All-Inclusive

23.03 Quinzena Metropolitaba (L’Hospitalet del Llobregat) All-Inclusive

16.03 Quinzena Metropolitana (Les Corts – Barcelona) All-Inclusive

15.02 Guinardo Dosis + All-Inclusive

 

2018

25.10 Festival DanSAT! Teatre SAT (Barcelona) Dosis + All inclusive

27.08 Fira B All inclusive

22.08 Festival Quince Gotas (LaCoruña) Dosis

13.07 Benicarló Dosis

05.07 Dansáneu (Esterri d'Áneu - Pirineus) Galejar

30.06 Mallorca Literarium (Sant Joan) Galejar

09.06 Festival Cádiz en Danza (Cadiz) All-Inclusive

03.06 Festival StripArt (Barcelona) All- Inclusive

23.05 TAC (Valladolid) Dosis

11.05 Tapas y Danza (Villanueva del Gallego) Dosis

10.05 Palma amb la Dansa (Mallorca) Galejar

     .04 Gira Coreografos del s. XXI (Castilla y león )Dosis

29.04 Alcobendas (Madrid) Dosis

15.01 Maldà en Dansa (Barcelona) Dosis

2017

11.11 Festival Agitart (Figueras) Dosis

17.10  Fiets (Working progress) Galejar

15.10 Quinzena de dança de Almada Internationa dance Festival (Portugal) Dosi   

     .08 Residencia y producció Teatre Xesc Forteza (Ajuntamient Palma) Galejar.

07.08 Certàmen Coreografic Sabadell Dosis

28.08 Feria Internacional de Teatro y Danza Huesca Dosis

23-07 Festival Arts al Carrer La Mercé Dosis

21.07 FIra B (Mallorca) Dosis

27.07 Certamen coreografico Burgos New York   Dosis

15.07 Residencia Oasis La Blanca (Barcelona) All-Inclusive

01.07 Festival Passejart Palma (Mallorca) All-Inclusive

25.06 Festival Trayectos (Zaragoza) Dosis

08.06 Festival Cadiz en Danza Dosis

17.03 Gira Sólo Dos en Danza Costa Rica Dosis

 

2013/2016

Certamen Sólo dos en Danza Ourense (Galicia) Dosis

Festival Passejart Palma (Mallorca) Dosis

Proyecto plástico Joan Bennassar Es Baluard (Mallorca) Casa Ovni

Premis Ciutat de Palma Teatre Principal (Mallorca) Colaboración y Dosis

Premi ARTJOVE danza contemporánea Sa Maniga (Mallorca) Dosis

Certámen ARTJOVE danza contemporánea (Teatro principal Menorca) Dosis